Numerologie je prastará nauka o symbolice čísel. Setkala jsem se s ní před deseti lety a začala se ji učit používat ve svém životě. Od té doby své znalosti prohlubuji.

Moje pojetí numerologie vychází z moderní numerologie 20. století (Australská numeroložka R. Steinová a americká škola numerologie – např. M. Anderson), která je postavená zejména na vědění jednoho z prvních numerologů Pythagora. Oslovuje mě ale i kabala a její vědění týkající se symboliky čísel, které se uchovalo např. v tarotových kartách.

Věnuji se zejména numerologii sloužící k popisu osobnosti, vlastnosti a sebepoznání. Kromě toho využívám i vývojové numerologie. Pro širokou veřejnost využívám numerologii k tvorbě výkladů měsíců, roků a dnů, které tvořím pro veřejnost zdarma. Mým záměrem je lidem pomáhat lépe zvládat aktuální výzvy a témata, která se v daném čase otevírají.

Numerologie dobře slouží k sebepoznání a poznání druhých lidí. A také k porozumění tomu, co se aktuálně děje v mém životě. Proto lidem nabízím vypracování písemného numerologického rozboru (osobnosti, dítěte nebo partnerů). S jeho pomocí lépe porozumíte sami sobě, svým tématům a vývoji.

Také je možnost setkat se na individuální konzultaci (osobní nebo přes skype) a za pomoci numerologie se věnovat vašim tématům.

Numerologii ráda učím na svých jednodenních seminářích a večerních workshopech. Vytvořila jsem i individuální výuku numerologie. A jednou možná dojde i na on-line kurz nebo celý cyklus osobní výuky numerologie.

Můj první web www.cestouzmeny.cz je zaměřený převážně na numerologii.

Numerologický rozbor si můžete objednat přímo ZDE

Stručný ceník služeb najdete ZDE

Osobní konzultace probíhají v Brně. Centrum Mandala (Opletalova 600/6)