Numerologie je prastará nauka o symbolice čísel. Setkala jsem se s ní před deseti lety a začala se ji učit používat ve svém životě. Od té doby své znalosti prohlubuji.

Moje pojetí numerologie vychází z moderní numerologie 20. století (Australská numeroložka R. Steinová a americká škola numerologie – např. M. Anderson), která je postavená zejména na vědění jednoho z prvních numerologů Pythagora. Oslovuje mě ale i kabala a její vědění týkající se symboliky čísel, které se uchovalo např. v tarotových kartách.

Věnuji se zejména numerologii sloužící k popisu osobnosti, vlastnosti a sebepoznání. Kromě toho využívám i vývojové numerologie. Pro širokou veřejnost využívám numerologii k tvorbě výkladů měsíců, roků a dnů, které tvořím pro veřejnost zdarma. Mým záměrem je lidem pomáhat lépe zvládat aktuální výzvy a témata, která se v daném čase otevírají.

Numerologie dobře slouží k sebepoznání a poznání druhých lidí. A také k porozumění tomu, co se aktuálně děje v mém životě. Proto lidem nabízím vypracování písemného numerologického rozboru (osobnosti, dítěte nebo partnerů). S jeho pomocí lépe porozumíte sami sobě, svým tématům a vývoji.

Také je možnost setkat se na individuální konzultaci (osobní nebo přes skype) a za pomoci numerologie se věnovat vašim tématům.

Numerologii ráda učím na svých jednodenních seminářích a večerních workshopech. Vytvořila jsem i individuální výuku numerologie. A jednou možná dojde i na on-line kurz nebo celý cyklus osobní výuky numerologie.

Můj první web www.cestouzmeny.cz je zaměřený převážně na numerologii.