Kdo jsem

Jsem žena, dcera, matka, partnerka, sestra, kolegyně a kamarádka. Mou touhou je žít naplněný, radostný život, s plným prožíváním přítomného okamžiku.

Již od období dospívání jsem cítila potřebu porozumět sama sobě a druhým lidem. Přitahovala mě psychologie, astrologie a různé typologie, které pomáhají lidem porozumět sami sobě.

Vystudovala jsem psychologii a pracovně působila v oblasti personalistiky a dopravní psychologie (kde pracuji doposud). Během své pracovní kariéry a následné dlouhé rodičovské dovolené, jsem se začala věnovat vlastnímu hlubokému sebepoznání, seberozvoji a zpracování vlastních trápení a starostí. Naučila jsem se, jak mohu sama sebe rozvíjet, a tak začít žít kvalitní a naplněný život. Mou celoživotní inspirací, duchovní učitelkou a člověkem, díky kterému jsem poznala sama sebe a proměnila svůj život, je Ernestína Velechovská, jejíž učení mě provází jak osobním, tak pracovním životem.

To, co jsem se naučila,  nyní nabízím  široké veřejnosti. Ve své praxi používám to, co sama mám, co jsem se naučila a ve svém životě zužitkovala.  Mohu Vám pomoci na Vaší cestě sebepoznání, seberozvoje – např.  když Vás něco trápí a nevíte si s tím rady nebo jednoduše cítíte, že máte ve svém životě něco změnit. Věci za vás nevyřeším, otevřu vám však dveře k tomu, abyste sami našli východisko a posunuli se dál.

V životě jsem poznala pocity nedostatku, bezmoci, strachu, nedůvěry  a nepochopení. Ale také i prožitky radosti, lásky, štěstí a naplnění. Poznala jsem, jak je důležité jít stále dál, nechat si pomoci a něco ve svém životě měnit.  Život nám neustále dává příležitosti a signály, kterými se můžeme dál rozvíjet a posouvat.

Ráda se stanu Vaší průvodkyní v některých tématech nebo na části Vaší cesty.

V čem jsem jedinečná

„Nohama na zemi a hlavou v oblacích.  Jsem snílek a vizionář. Ani praktické rady mi však nejsou cizí a ráda používám i rozum. Nechávám se vést a vím, že je zde něco vyššího, co nás všechny přesahuje.“

  • Ovládám racionalitu, rozum a mám schopnost analýzy
  • Zároveň však využívám intuici, vcítění, moudrost a vhled do podstaty věcí
  • Spojuji v sobě rozum s alternativními přístupy a náhledy na život
  • Rozumím tomu, jak lidé fungují a jak jsou nastavení. Vedu je k pravdivosti k sobě samým, což vede k osvobození.

Moje vzdělání

Moje vzdělání a absolvované kurzy (výběr nejdůležitějších):

2000-2005 – Jednooborová psychologie na FF MU Brno a TU Dresden
2007 – nyní – Semináře Ernestíny Velechovské, cyklus seminářů Akademie Života, meditační semináře
2007 – Semináře „Psychologie písma“
2008 – Semináře techniky „Podstatování“ Nory Jadrné
2009 – Úvod do satiterapie 
2008 – Semináře „Numerologie“ u Ivy Ďáskové
2012 –  Léčení vnitřního dítěte u Tamary Melissy
2013 – 2015 –  Kineziologie One Brain I-V stupeň u Mgr. Věry Daněčkové a R. Šlezarové
2014 – On-line kurz „Nevýchova
2015 – Úvod do Bodyterapie (lektor Elli Eidenfeld)
2016 – Úvod do školní psychologie – FF UPOL